Юкрейніан Шугар Њомпані

Про компанію

 

Ukrainian Sugar

 

Юкрейніан Шугар Компані – дочірня компанія ED&F Man, соціально направлене підприємство, що орієнтується на міжнародні стандарти. На українському ринку, ЮШК постає як молода цукрова компанія, з іноземним капіталовкладенням, що динамічно розвивається, основною метою якої є створення і переробка сирцю, а також високоякісне виробництво цукру для місцевих топ-клієнтів.

Сьогодні, завод здатний переробляти до 1000 т цукру-сирцю в день, а за рахунок використання у виробництві енергії вугілля, має найнижчу середню собівартість у порівнянні з іншими заводами України. У своїй діяльності Юкрейніан Шугар Компані використовує передові технології і постійно удосконалює технологічний процес виробництва продукції.

Компанія збільшує ефективність роботи шляхом підвищення рівня автоматизації та впровадження новітніх інформаційних технологій. Завод виробляє білий цукор І, ІІ і ІІІ категорії, а також купує сирець і цукор на продаж кінцевим і промисловим споживачам, оптовикам. Впроваджуються і удосконалюються системи безпеки харчових продуктів на відповідність вимогам стандарту ISO 22000.

ЮШК має у своєму розпорядженні чудові складські споруди, які були відновленні – 2 склади безтарного зберігання цукру (силос) до 20 000 т., цукровий склад до 8 000 т. і склад цукру-сирцю до 16 т. Головне завдання компанії – створення власної сировинної бази, незалежної від зовнішніх факторів, та виробництво високоякісного бурякового і тростинного цукру. Найважливішим стратегічним ресурсом компанії, завжди були і залишаються – ініціативні та професійні працівники, які вміють креативно мислити.

ЮШК створює не тільки сприятливі умови для стабільної роботи колективу, але і надає нові робочі місця спеціалістам, які відповідально підходять до справи. Висококваліфікована команда менеджерів ЮШК, розвиває довготривалі і взаємовигідні відносини з діловими партнерами, замовниками і суспільством в цілому.

Сировинна база

Юкрейніан Шугар Компані, у виробництві цукру, в якості сирцю використовує власно-вирощений цукровий буряк або імпортує тростинний цукор-сирець. Вирощування цукрового буряку, для Юкрейніан Шугар Компані, займається компанія-спеціаліст Агро-торгівельна фірма «Агро-Діло» (Юкрейніан Фармінг Компані).

Весь технологічний процес виробництва цукру-піску починається з вирощування цукрового буряка: підготовки насіння і ґрунту; своєчасного посіву, удобрення та поливу; збору і транспортування. Юкрейніан Шугар Компані тільки, контролює процес посіву, удобрення, поливу та зберігання.

Для збору урожаю, компанія використовує сучасну та автоматизовану техніку: System-Compactor 12/1200, біт-культиватор Tiger V8-3, біт-навантажувач Maus. Тростинний цукор-сирець імпортується компанією з Куби, Бразилії та Гватемали.

Виробниче обладнання

З моменту придбання Засільського цукрового заводу, компанія ED & F Man, інвестувала в завод більше 30 млн. доларів. Протягом 3х цукровий років, завод був повністю модернізований. Проводилась заміна та ремонт старого технологічного обладнання на автоматизоване. Компанія встановила нові станції фільтрації, вакуумний апарат, центрифуги (1, 2, 3 продукту), котли.

Велися роботи з будівництва та реконструкції всіх будівель і споруд на підприємстві:

  • адмінкорпусу та галерей
  • пакувального відділу
  • клерувального відділу цукру-сирцю
  • котельного приміщення ТЕЦ
  • хімлабораторії
  • тепловозного парку та внутрішньозаводської з/д дороги.

Історія Засільського цукрового заводу

З 1961 року, велись будівельні і монтажні роботи заводу за проектами британської компанії Віккерс-Буккер та Миколаївського СУ-17. Загальна площа відводу землі під будівництво – склала 485 га. Цукровий завод був заблокований в двох корпусах з усіма виробничими і складськими приміщеннями. Обидва корпуси пов'язані між собою галереєю.

20 грудня 1963 року був введений в експлуатацію ІІ-й Миколаївський цукровий завод, який з часом був перейменований в Засільський цукровий завод. Спочатку завод займався, виключно, переробкою буряка та виробництвом бурякового цукру. Його виробнича потужність складала 5 тисяч тон буряку за добу.

З 1985 року, паралельно, було запущено виробництво тростинного цукру з цукру-сирцю. У сезонні роботи, чисельність персоналу на заводі досягала 1200 осіб. Грудень 1993 р. – Засільський цукровий завод був реорганізований в OАТ «Таврія-Цукор».

Березень 1999 – на базі заводу організовано підприємство ТОВ «Шелтон-Миколаїв», яке в подальшому створило дочірню фірму ДП «Шелтон-Агро». ДП «Шелтон-Агро» займалося тваринництвом, вирощуванням буряка (для заводу), зерна та інших с/г культур.

Липень 2004 р. – на базі ТОВ «Шелтон-Миколаїв» організована компанія ТОВ «Сімекс».

В 2006 року компанія «Юкрейніан Шугар Компані» – дочірня ED & F Man Sugar, з’явилась на українському ринку.

6 червня 2007 р. – ЮШК придбала у компанії ТОВ «Сімекс» 75% акцій Засільського цукрового заваду. Решта 25% находились у розпорядженні іншого власника. В модернізацію заводу, протягом 3х років, було інвестовано близько 30 мл. доларів.

В 2009 році ED & F Man сконцентрувало 100% акцій Засільського цукрового заводу, став єдиним власником.

Перше пробне виробництво цукру було запущено в листопаді цього ж року. Лютий 2010 р. – протягом виробничого періоду, компанією були зафіксовані показники виробництва цукру за місяць - 25 тис. тон.

В 2011 році у зв’язку з проблемами одержання квоти на переробку сирцю і виробництво цукру, керівництвом компанії було прийнято рішення про будівництво бурякового цеху та створення власної сировинної бази, тобто вирощування цукрового буряку.

В 2012 році, ТОВ «Юкрейніан Шугар Компані» спільно з Агро-торговою фірмою «Агро-Діло» (Юкрейніан Фармінг Компані) зайнялося вирощуванням цукрових буряків, з метою виробництва бурякового цукру і його продажів по території Україні, а також експорту на світові ринки.