Прес-реліз

Діяльність цукрового заводу в Снігурівському районі у зв’язку зі станом доріг: основні факти

24 жовтня 2017

Під час громадського обговорення запланованого ремонту дорожнього покриття траси Т-1508  «Калинівка - Снігурівка - Березнегувате» окремі громадські активісти висловили застереження у зв’язку з можливим пошкодженням дороги вантажівками Засільського цукрового заводу. Відповідаючи на це, озвучимо основні дотичні факти:

- Компанія володіє всього 3% земель сільськогосподарського призначення в Снігурівському районі Миколаївської області (точна цифра - 3937 га). У районі діють компанії з куди більшими земельними банками і, відповідно, вантажопотоком.

- Засільський цукровий завод здійснює роботи з прибирання цукрового буряка в період з кінця вересня по грудень, тобто в умовах низького температурного режиму, що мінімізує шкоду для дорожнього покриття від руху вантажного автотранспорту.

- Виходячи з фізичних властивостей сировини (цукрового буряка), навіть в разі використання великогабаритного транспорту, фактична вага вантажу не може перевищувати 30 т. Про це ж свідчать протоколи вагових замірів автотранспорту, які компанія може надати на запит.

- Проведена 23 жовтня 2017 року спонтанна акція громадських активістів із вагового заміру вантажівок Заводу не виявила жодного випадку перевищення допустимих норм.

Попри означені факти, керівництво Заводу за потреби завжди виділяє спонсорські кошти на ремонт дорожнього покриття, включаючи фінансування робіт по «ямковому» ремонту, оплату оренди необхідної спецтехніки та палива для сільрад району.

Ми теж вболіваємо за якісні дороги в нашому районі.

Прес-служба Засільського цукрового заводу