UKRAINIAN FARMING COMPANY

Юкрейніан Фармінг Компані

Юкрейніан Фармінг Компані ("Агро-торгівельна фірма "Агро-Діло") - дочірня компанія ED&F Man, що займається вирощуванням сировини, передусім цукрових буряків, для забезпечення роботи Засільського цукрового заводу, що належить компанії.

У грудні 2014 року ED&F Man стала 100% власником земельного банку 5,700 га навколо смт Засілля. На той час з 5,700 га землі 2,500 вже були обладнанні зрошувальними машинами.

Завданням №1 завжди було забезпечити цукровий завод Юкрейніан Шугар Компані цукровим буряком з власних полів. Наша команда невтомно працює над тим, щоб цю задачу виконати і на сьогодні ми маємо близько 13,000 в обробітку, з яких майже 8,100 га мають найсучасніші зрошувальні машини від провідного виробника такого обладнання, американської фірми Valley.

 

Оснащення

Компанія оснащена сучасними машинами для землеобробки, посіву, внесення мінеральних добрив та засобів захисту рослин.

Для збору урожаю, компанія використовує сучасну та автоматизовану техніку: System-Compactor 12/1200, біт-культиватор Tiger V8-3, біт-навантажувач Maus.

Якість сировини

Ми намагаємося використовувати найякісніші матеріали та технології для того щоб постійно підвищувати ефективність рослинництва на наших полях. Згідно з сівозміною на полях Юкрейн Фармінг Компані вирощуються також пшениця та ячмінь, соняшник та кукурудза, соя та льон, а також ряд інших культур.