ED&F Man була заснована далекого 1783 року у Великій Британії. Свій перший контракт засновник компанії Джеймс Ман отримав на постачання рому для Королівського флоту. За більш ніж двісті років своєї діяльності ED&F Man з малого сімейного підряду перетворилася на авторитетний міжнародний бізнес, що займає міцні позиції на світовому ринку.

Сьогодні компанія діє у більш ніж 50 країнах світу та є одним з найбільших постачальників продуктів харчування, цукру, спецій, кави, корму для тварин та інших типів товарів. Щорічно ED&F Man реалізує більш ніж 11 мільйонів мішків з кавою та 10 мільйонів тон цукру. По всьому світу у компанії працює 6500 співробітників.

З 2007 року ED&F Man діє в Україні. Провівши капітальну реконструкцію, компанія відновила роботу єдиного на Півдні України цукрового заводу, що виробляє 50 тисяч тон цукру щороку. Окрім запуску сучасного заводу, ED&F Man реалізовує комплексну інвестиційну програму з іригації (зрошення) земель у Херсонський та Миколаївській областях. За час роботи в Україні компанія інвестувала в український агробізнес більше 150 мільйонів доларів. Серед клієнтів компанії в Україні: Coca-Сola Ukraine, ООО “Сандора”, Група “Конті”, “Росинка”, Первомайський молочно-консервний комбінат та інші.

Назва
ED&F Man – Україна

Адреса компанії

ООО “Юкрейніан Шугар Компані”

вул. Заводська, 2, смт. Первомайське,

Жовтневий р-н,

Миколаївська обл., Україна, 57232

Телефон
тел./факс: (0512) 45-13-10