Хто ми

ED&F Man була заснована далекого 1783 року у Великій Британії. Свій перший контракт засновник компанії Джеймс Ман отримав на постачання рому для Королівського флоту. За більш ніж двісті років своєї діяльності ED&F Man з малого сімейного підряду перетворилася на авторитетний міжнародний бізнес, що займає міцні позиції на світовому ринку.

Сьогодні компанія діє у більш ніж 50 країнах світу та є одним з найбільших постачальників продуктів харчування, цукру, спецій, кави, корму для тварин та інших типів товарів. Щорічно ED&F Man реалізує більш ніж 11 мільйонів мішків з кавою та 11 мільйонів тонн цукру. По всьому світу в компанії працює 7000 співробітників.

З 2007 року ED&F Man діє в Україні. Провівши капітальну реконструкцію, компанія відновила роботу єдиного на Півдні України цукрового заводу, що виробляє 50 тисяч тонн цукру щороку. Окрім запуску сучасного заводу, ED&F Man реалізовує комплексну інвестиційну програму з іригації (зрошення) земель у Херсонський та Миколаївській областях.

За час роботи в Україні компанія інвестувала в український агробізнес більше 150 мільйонів доларів.

Серед клієнтів компанії в Україні: Coca-Сola Ukraine, ООО “Сандора”, Група “Конті”, “Росинка”, Первомайський молочно-консервний комбінат та інші.

Наше керівництво

Натисніть на фотографію, щоб переглянути профіль.

palienko

Володимир Палієнко

Кантрі-менеджер ED&F Man Ukraine

Освіта:

  • MBА, Edinburgh Business School of Heriot-Watt-University
  • Національний університет харчових технологій (м. Київ)

Кар’єра:

Починаючи з травня 2008 року – ED&F Man – Україна, ТОВ «Юкрейніан Шугар Компані», на таких посадах:

  • з 2014 рік – Генеральний директор
  • з 2010 рік – Виконавчий директор
  • з 2008 рік – Головний інженер

До цього: 

  • 1992-2008 р.р. – Червонознаменський цукровий завод.