Про компанію

 

Ukrainian Sugar

 

Юкрейніан Шугар Компані – дочірня компанія ED&F Man, соціально направлене підприємство, що орієнтується на міжнародні стандарти. На українському ринку, ЮШК постає як молода цукрова компанія, з іноземним капіталовкладенням, що динамічно розвивається, основною метою якої є створення і переробка сирцю, а також високоякісне виробництво цукру для місцевих топ-клієнтів.

Сьогодні, завод здатний переробляти до 1000 т цукру-сирцю в день, а за рахунок використання у виробництві енергії вугілля, має найнижчу середню собівартість у порівнянні з іншими заводами України. У своїй діяльності Юкрейніан Шугар Компані використовує передові технології і постійно удосконалює технологічний процес виробництва продукції.

Компанія збільшує ефективність роботи шляхом підвищення рівня автоматизації та впровадження новітніх інформаційних технологій. Завод виробляє білий цукор І, ІІ і ІІІ категорії, а також купує сирець і цукор на продаж кінцевим і промисловим споживачам, оптовикам. Впроваджуються і удосконалюються системи безпеки харчових продуктів на відповідність вимогам стандарту ISO 22000.

ЮШК має у своєму розпорядженні чудові складські споруди, які були відновленні – 2 склади безтарного зберігання цукру (силос) до 20 000 т., цукровий склад до 8 000 т. і склад цукру-сирцю до 16 т. Головне завдання компанії – створення власної сировинної бази, незалежної від зовнішніх факторів, та виробництво високоякісного бурякового і тростинного цукру. Найважливішим стратегічним ресурсом компанії, завжди були і залишаються – ініціативні та професійні працівники, які вміють креативно мислити.

ЮШК створює не тільки сприятливі умови для стабільної роботи колективу, але і надає нові робочі місця спеціалістам, які відповідально підходять до справи. Висококваліфікована команда менеджерів ЮШК, розвиває довготривалі і взаємовигідні відносини з діловими партнерами, замовниками і суспільством в цілому.